Oświadczenie i prośba Ks. Proboszcza

  • Post author:
  • Post category:Ogólne

Drodzy Parafianie, poniżej przedstawiamy oświadczenie naszego Księdza Proboszcza, Józefa Zborka.

Kierując się dobrem Kościoła, wobec toczącego się postępowania przewidzianego prawem kanonicznym, a związanego z moją osobą, do czasu jego ostatecznego rozstrzygnięcia, proszę Was Wszystkich o powstrzymanie się od publicznej dyskusji w tej sprawie. Dziękując za Wasze słowa wsparcia i modlitwę, ja również nie będę zabierał publicznie głosu w przedmiotowej sprawie, gdyż jest ona w toku. Jako kapłan, strona postępowania, w duchu pokory, czekam na decyzje. Niech Wielki Post, pomoże nam przygotować się do przeżywania Świąt Wielkiej Nocy. Zjednoczmy się we wspólnej modlitwie w intencji dobra Kościoła, naszej diecezji i parafii.

Ks. Józef Zborek